עורך דין פשיטת רגל בכפר סבא

עורך דין פשיטת רגל בכפר סבא מסייע לאדם אשר נמצא בהליך של חדלות פירעון לשמור ככל הניתן על נכסיו, להגיע למשא ומתן עם הנושים שלו ולהוציא 'צו הפטר' מכל חובותיו.
עורך דין פשיטת רגל בכפר סבא

עורך דין פשיטת רגל מנהל את ההליך המשפטי עבור אדם אשר נמצא בהליך של חדלות פירעון מול לשכת ההוצאה לפועל בכפר סבא.

הביטוי "חדלות פירעון" (המוכר יותר כהליך פשיטת רגל) מקורו במצב שבו אדם לא יכול לפרוע מבחינה כלכלית את כל החובות שצבר, וזקוק להגנה מפני הנושים שעלולים לקחת זכויות או נכסים אחרים השייכים לו.

משרד עורכי דין ונוטריון שרון הלוי סייע למאות ישראלים שנקלעו לחובות להגיע לפתרונות משפטיים מתאימים ולצאת לדרך כלכלית חדשה, תוך שימוש בידע מקצועי ובניסיון, ושמירה על מהירות, דייקנות ויסודיות העבודה.

עורך דין מומחה לפשיטת רגל בכפר סבא – הליך וביצוע

כאמור, פשיטת רגל היא הליך משפטי אשר נעשה בין שלושה צדדים: האדם בעל החובות, הנושים שהוא חייב להם כסף ובית המשפט או לשכת ההוצאה לפועל שמתווכים בין שני הצדדים ובעלי סמכויות וכוחות משלהם.

עורך דין מומחה לפשיטת רגל בכפר סבא עשוי לסייע לאדם בעל החוב לעבור את ההליך המשפטי בצורה כמה שיותר נוחה ומותאמת עבורו ועבור משפחתו, תוך התחשבות באורח חייו וביכולתו הכלכלית.

כמהלך ראשוני, עורך דין לחדלות פירעון בכפר סבא מגיש בקשה למתן צו פתיחת הליכים שבו מפורטת רשימת החובות שנצברו לחייב והתנהלותו הכלכלית. צו זה יכול להגן על נכסיו האחרים – כמו בית, רכב ומשכורת – מפני הנושים.

בסיום ההליך, מטרת עורך הדין היא להגיע להסכם פשרה עם הנושים שבעקבותיו בית המשפט מוציא עבור בעל החוב "צו הפטר", מה שמאפשר לו להמשיך לצבור כסף וחסכונות לשימושו האישי.

מהבית לרחוב בשנה וחצי: כמה קל להגיע בישראל לפשיטת רגל (קרדיט: כאן 11)

עורך דין פשיטת רגל מומלץ בכפר סבא עבור מטרותיכם

חשוב מאוד לבחור בעורך דין מומלץ לפשיטת רגל בכפר סבא, כזה שיהיה קשוב לצרכים שלכם, יהיה אנושי ואמפתי כלפיכם לאורך כל התהליך וכמובן ישיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר:

  • הסדר נושים: עורך דין מקצועי יכול להגיע לפשרה עם הנושים לגבי סכום החוב או תאריך החזרתו וכך להקטין את החוב או לשנות את הסדר התשלומים לנוחיותו של בעל החוב ולקצר את משך ההליך.

  • הפטר מלא: עורך דין מומחה לחדלות פירעון יוכל לבחון לעומק את המקרה ובמקרים מסוימים להשיג עבורכם הפטר מלא מכל חובותיכם, אפילו ללא הסדר חוב או פשרה לפני כן.

לסיכומו של דבר, עורך דין פשיטת רגל בכפר סבא הוא זה שמנהל עבורכם את ההליך המשפטי, מתדיין בבית המשפט ויוצר קשר עם הנושים כדי להגיע להסדרי פשרה. הוא מגיש בקשות רלוונטיות לבית המשפט ויכול לסייע לכם בצורה משמעותית ברמה הכלכלית.

למשרד עו"ד ונוטריון שרון הלוי יש ותק וניסיון רב בסיוע לאנשים שנזקקו לפשיטת רגל, תוך טיפול בחובותיהם והגעה להסדר עם הנושים או להפטר מלא מכל החובות בלי ששילמו שקל אחד.

לקבלת ייעוץ ללא עלות בנושא פשיטת רגל (חדלות פירעון) בכפר סבא, התקשרו אלינו לטלפון: 077-501-3088

עורך דין ונוטריון שרון הלוי - תמונה כרטיס ביקור דיגיטלי

בעל תואר ראשון במשפטים בהצטיינות יתרה ורישיון נוטריון מטעם משרד המשפטים. עו"ד ונוטריון הלוי בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנה, מתמחה בהוצאה לפועל, חדלות פירעון (פשיטת רגל) ודיני עבודה. הוא סייע לאלפי ישראלים לצאת לחיים כלכליים חדשים ורואה בעבודתו שליחות.

שיתוף:
יצירת קשר לקבלת ייעוץ חינם

משרד עורכי דין ונוטריון שרון הלוי מתמחה שנים רבות בתחומים אזרחיים-מסחריים שונים, מייעץ ומייצג עסקים ופרטיים. נשמח לסייע גם לך בהליך המשפטי הדרוש לך!

תפריט
יצירת קשר מיידית

תרצו לקבל מענה ישירות מעורכי הדין של המשרד? רשמו מספר טלפון, לחצו על הכפתור ודברו אתנו בוואטסאפ כבר עכשיו: