עורך דין דיני עבודה בכפר סבא

עורך דין לדיני עבודה בכפר סבא מעניק ייעוץ או ייצוג משפטי לעובדים או למעסיקים במקרים מגוונים כמו במיצוי זכויות, בהסכמי העסקה, בסיום העסקה ובכל הקשור למקום העבודה.
עורך דין דיני עבודה בכפר סבא

עורך דין דיני עבודה מייצג עובד או מעסיק בהליכים בבית המשפט לענייני עבודה, ומתפקידו גם לייעץ ולסייע בכל נושא משפטי אחר הקשור למקום העבודה בכפר סבא.

דיני עבודה הם נרחבים במיוחד וכוללים מגוון רב של חוקים שרובם עוסקים במערכת היחסים שבין עובד ומעסיק, בחובות ובזכויות של כל אחד מהם ובמצב שבו יש לפצות כל צד, לרוב של העובד, במקרה של הפרה.

משרד עו"ד ונוטריון שרון הלוי בעל ניסיון רב בדיני עבודה וייצג לאורך השנים עובדים בנושאי פיטורין, התפטרות, הרעת תנאים ועוד, כמו גם מעסיקים בנושאי הסכמי העסקה, פיטורי עובדים, חוקי העבודה וצווי הרחבה של הסכמים קיבוציים.

עורך דין לזכויות עובדים בכפר סבא – ייצוג משפטי

עובד אשר מעוניין להתפטר או שקיבל מכתב התראה לפני פיטורין או הזמנה לשימוע לפני פיטורין, מומלץ מאוד עבורו להיעזר בשירותיו של עורך דין לדיני עבודה בכפר סבא.

גם במקרה של הרעת תנאים, כלומר שינוי בתנאי העבודה לרעת העובד בשל נסיבות מסוימות כמו למשל מילואים, טיפולי פוריות, היריון ועוד, ניתן לקבל פיצויים במסגרת התפטרות בדין מפוטר.

דיני העבודה הם מורכבים וסבוכים, אך כשיש עורך דין מקצועי הבקיא בחוק לפרטיו, הוא יכול למצות עבור העובד את מלוא זכויותיו במקרה הנתון, גם עבור זכויות שבכלל לא חשב לבדוק לגביהן לפני כן.

עורך דין לענייני עבודה בכפר סבא – ייצוג מעסיקים

מעסיק אשר נדרש מסיבות שונות לפטר עובד, ורוצה לעשות זאת בצורה חוקית כדי להימנע מתביעות מסוכנות שעלולות להסב נזק כלכלי ולפגוע במוניטין של העסק, חייב להתייעץ עם עורך דין מומלץ לענייני עבודה בכפר סבא.

עו"ד לדיני עבודה בכפר סבא גם יכול לסייע בעריכת הסכמי העסקה, בהגנה על זכויות המעסיק ובמניעה של טעויות הרות גורל בהתנהלות עם עובדיו שעלולות לעלות לו ביוקר, גם אם נעשו בתום לב מוחלט.

מתחילים לעבוד בקיץ? כל הזכויות לבני הנוער במקום העבודה (קרדיט: כאן 11)

ייעוץ מקצועי על ידי עורך דין דיני עבודה מומלץ בכפר סבא

במשך למעלה מ-16 שנה, משרד עורכי דין ונוטריון שרון הלוי סייע לעובדים ולמעסיקים לפתור סוגיות משפטיות במסגרת מקום העבודה.

שני עקרונות עיקריים שעל פיהם עובדים עורכי הדין במשרד הם יסודיות ודייקנות, מה שמאפשר להם להרחיב את היריעה של המקרה הספציפי ולהשיג לטובת לקוחותיהם הרבה יותר מהמצופה.

לקבלת ייעוץ ללא עלות בנושא דיני עבודה בכפר סבא, התקשרו אלינו לטלפון: 077-501-3088

עורך דין ונוטריון שרון הלוי - תמונה כרטיס ביקור דיגיטלי

בעל תואר ראשון במשפטים בהצטיינות יתרה ורישיון נוטריון מטעם משרד המשפטים. עו"ד ונוטריון הלוי בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנה, מתמחה בהוצאה לפועל, חדלות פירעון (פשיטת רגל) ודיני עבודה. הוא סייע לאלפי ישראלים לצאת לחיים כלכליים חדשים ורואה בעבודתו שליחות.

שיתוף:
יצירת קשר לקבלת ייעוץ חינם

משרד עורכי דין ונוטריון שרון הלוי מתמחה שנים רבות בתחומים אזרחיים-מסחריים שונים, מייעץ ומייצג עסקים ופרטיים. נשמח לסייע גם לך בהליך המשפטי הדרוש לך!

תפריט
יצירת קשר מיידית

תרצו לקבל מענה ישירות מעורכי הדין של המשרד? רשמו מספר טלפון, לחצו על הכפתור ודברו אתנו בוואטסאפ כבר עכשיו: