ההצלחות המשפטיות שלכם הן הגאווה שלנו

לקוחות מספרים

חובות, חדלות פירעון (פשיטת רגל) והוצאה לפועל

כך סייענו לאנשים שהתייאשו תחת עול כלכלי בלתי אפשרי למצוא פתרון משפטי ולצאת לחיים חדשים

בעל מוגבלות עם חובות על סך 5 מיליון - קיבל הפטר מלא תוך שנה

איך ששמענו את סיפורו של האיש הזה ידענו ללא ספק שמחובתנו המקצועית והאישית להציל אותו בכל מחיר. מייד עם הגעת המקרה למשרדנו ביצענו עיכוב הליכים, ובמאמצים משפטיים קדחתניים הצלחנו לעשות את הבלתי אפשרי ולהוציא הפטר מלא לכל החוב (כאמור, 5 מיליון ש"ח!) ובכך לאפשר לאדם המוגבל לפתוח דף חדש, נקי ממועקה כלכלית.

אישה סורבה לצאת מהארץ למרות פטירת אביה בחו"ל

עקב הגבלה על דרכונה וצו עיכוב יציאה מהארץ שחלו עליה במשך שנים, לא יכלה האישה לטוס לחו"ל, אף שאביה נפטר במדינה אחרת והיא רצתה לבקרו… הפנייה התקבלה במשרד ביום שבת, הגשנו באופן בהול בקשה מיוחדת לביטול צו עיכוב היציאה מהארץ ורשם תורן אישר אותה במוצאי השבת, מה שאיפשר לאישה לטוס ולהספיק להלוויית אביה למרות חובותיה הרבים.

חובות כבדים של 300,000 ש"ח הפכו ל-30,000 ש"ח בלבד

אישה פנתה למשרדנו לאחר שמשכורתה עוקלה בשל חוב כבד של 300,000 ש"ח. החוב נוצר עקב הלוואות רבות והידרדרות במצב הבריאותי של בעלה, אך עיקול המשכורת היה הקש ששבר את גב המשפחה. בעבודתנו המשפטית, הצלחנו לספק לה פתרון מקיף, לסלק את העיקול ולהגיע להסדר חוב של 30,000 ש"ח בלבד, פחות מעשירית מהסכום המקורי!

להמשיך להרוויח כסף מהעסק למרות פשיטת הרגל

עצמאים רבים שהותר להם לחזור לנהל את העסק שלהם או לפתוח עסק חדש תוך כדי הליך חדלות הפירעון (פשיטת הרגל) - ובכך לדאוג לפרנסת המשפחה ולעתידה.

שילמה 20,000 ש"ח בלבד במקום 800,000 ש"ח

בת 30, גרושה שנאלצה לגדל לבדה 5 ילדים, עמדה מול דרישת חוב לא הגיונית של 800,000 ש"ח. בעזרת המשרד הגיעה להסדר חוב של 20,000 ש"ח בלבד.

ביטול עיקול על קצבת הנכות של חייבים וילדיהם

כדרך קבע משרדנו מבטל עיקולים על חשבונות בנק, אליהם מופקדות קצבאות וגמלאות נכות של החייב או של ילדו שהנו בעל צרכים מיוחדים.

דיני עבודה

כך סייענו למעסיקים ולעובדים לפתור את הבעיה הארגונית או התעסוקתית שלהם

תביעה נגד עמותה המיוצגת על ידי המשרד נדחתה ללא הוצאות

עמותה לילדים עם צרכים מיוחדים נתבעה על סך של 45,000 ₪ ובעזרתנו התביעה נדחתה וכנגד התובעת נפסקו הוצאות לטובת העמותה - כך שאפילו על ההליך המשפטי היא לא נדרשה לשלם דבר!

מאות אלפי ש"ח הפכו לאלפי ש"ח בודדים - סילוק ומזעור תביעות

כדרך קבע פונים אלינו מעסיקים שנתבעו על ידי עובדיהם במאות אלפי שקלים, ובעזרתנו התביעות מסולקות או לחילופין מגיעים עם התובעים להסדרי תשלום של אלפי שקלים בלבד.

פיטורין בהתאם לחוק של עובדות בהריון או בטיפולי פוריות

כידוע לא ניתן לפטר עובדת בהריון או בטיפולי פוריות אבל משרדנו סייע משפטית למעסיקים שנאלצו לפטר עובדים מסיבות הוגנות, אך לא יכלו בשל חוק עבודת נשים (הריון או טיפולי פוריות) וחוק המילואים.

עבדו במזומן וקיבלו זכויות סוציאליות

עובדות משק בית שקיבלו תשלום במזומן, זכו בעזרת משרדנו לקבל את כל הזכויות הסוציאליות שהיו ראויות לקבל ובכלל זה פיצויי פיטורין, הפקדה לפנסיה, דמי חופשה, דמי הבראה ועוד.

קבלת תשלום עבור ביצוע שעות נוספות

משרד עורכי דין ונוטריון שרו הלוי מסייע באופן יומיומי ולאורך שנים רבות לעובדים שקיבלו שכר גלובלי לקבל תשלום עבור שעות נוספות שביצעו במהלך עבודתם ארוכת השנים.

סיוע לאוכלוסיות מוחלשות במימוש זכויותיהן

משרדנו מסייע לעובדים שאינם מודעים לזכויותיהם כגון בני נוער, סייעות, גננות, נהגי הובלות, מזכירות, אנשי ניקיון, אחזקה, שמירה, עובדי מוסכים, שליחויות, עובדים כלליים ועוד.

כיצד אפשר לסייע לך?

סיפור ההצלחה הבא יכול להיות שלך.
יש למלא פרטים כדי שנוכל לחזור אליך לייעוץ טלפוני ללא עלות.

יוצאים יחד לדרך משותפת

נשמח לעזור גם לך

משרד עורכי דין ונוטריון שרון הלוי עמוד אודות

נכיר אותך ואת צרכיך

נשמע ממך את כל פרטי המקרה ואת הדרישות המשפטיות שעומדות בפניך.

נסביר לך את זכויותיך

נפרט מהן האפשרויות הרלוונטיות שלך תוך שימוש בידע המשפטי הרחב שלנו.

נקבע מטרות יחד

נגבש עבורך דרך פעולה משפטית שעמה נוכל להגיע לתוצאות משביעות רצון.

משרד עורכי דין ונוטריון שרון הלוי מתמחה שנים רבות בתחומים אזרחיים-מסחריים שונים, מייעץ ומייצג עסקים ופרטיים. נשמח לסייע גם לך בהליך המשפטי הדרוש לך!

תפריט
יצירת קשר מיידית

תרצו לקבל מענה ישירות מעורכי הדין של המשרד? רשמו מספר טלפון, לחצו על הכפתור ודברו אתנו בוואטסאפ כבר עכשיו: